دیدار دبیر کل حزب الله ایران از زلزله زدگان بوشهر

آیت الله خرازی هم اکنون وارد روستای شُنبه از توابع منطقه دشتی شده و در حال دیدار و گفتگو با زلزله زدگان و آسیب دیدگان زلزله دشتی می باشند. آیت الله خرازی دبیرکل محترم حزب الله ایران:« باید تمام ظرفیت های دولت و کشور در اختیار مسئول مدیریت بحران بوشهر قرار بگیرد تا وضع موجود هرچه سریع تر بهبود یابد.»

ضمنا به جای تشکر از مسئولان و زحمات ناکشیده آنان از نصب تابلوهای پی در پی در محیط زلزله زده روستای شنبه انتقاد کردند.

آیت الله خرازی در دیدار روحانیون مبلغ حاضر در منطقه زلزله زده شُنبه ستاد مدییریت بحران و جمعی از ساکنین بومی اظهار داشتند « انشاالله بنا را بر این بگذارید که نقشه و طرح جدیدی برای ساخت و سازها تهیه شود و اقداماتی صورت گیرد که در آینده شاهد چنین حوادثی نباشیم. ضمنا ایشان نسبت به ساخت خانه های روستایی چاه گاه در مکان قبلی یعنی همان منطقه ای به دلیل زلزله تخریب شد انتقاد شدید نمودند و اظهار داشتند این کار اشتباهی است که تبعات فعلی را خدای ناکرده در صورت بروز حادثه در آینده دور یا نزدیک در پی خواهد داشت.

ایشان هم اکنون در حال بازدید نقطه نقطه مناطق زلزله زده می باشند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>